SLD15-018
MFR.Part #
SLD15-018
JLCPCB Part #
C1977092
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15V 16.7V 209A 24.4V 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS