SLD14U-017
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLD14U-017
JLCPCB Part #
C1983534
Package
P600
Description
14V 15.6V 219.8A 23.2V 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS