0325015.MXF48SPP
MFR.Part #
0325015.MXF48SPP
JLCPCB Part #
C3162385
Description
-55℃~+125℃ 15A 250V 400A Ceramic Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS