SLD12-018-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLD12-018-B
JLCPCB Part #
C1667441
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 10uA 12V 14.7V 19.9V 256.3A 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS