V430RA16X2749
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V430RA16X2749
JLCPCB Part #
C1529550
Package
Plugin
Description
275V 369V 4.5kA 430V 450pF@1MHz 710V 75J 插件 Varistors ROHS