30KPA71A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA71A-B
JLCPCB Part #
C1667765
Description
-55℃~+175℃ 111.5V 271.7A@10/1000us 2uA 30kW@10/1000us 71V 87.23V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS