SD22-01FTG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SD22-01FTG
JLCPCB Part #
C1518218
Package
SOD-323
Description
160pF 22V 23V 27A@8/20us 35.5V 500nA 950W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS