TPSMD28CA
MFR.Part #
TPSMD28CA
JLCPCB Part #
C1977407
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 28V 2uA 31.1V 3kW@10/1000us 45.4V 66.1A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS