RXEF135-AP
MFR.Part #
RXEF135-AP
JLCPCB Part #
C1562303
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.35A 120mΩ 2.7A 300mΩ 40A 72V 9.6s 插件 Resettable Fuses ROHS