15KPA200CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA200CA-HRA
JLCPCB Part #
C3710969
Description
-55℃~+175℃ 15kW 200V 223.4V 2uA 319.1V 47.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS