0315.500VXP
MFR.Part #
0315.500VXP
JLCPCB Part #
C3156756
Package
Plugin,D7xL32.4mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 500mA Glass Tube Fuse 插件,D7xL32.4mm Disposable fuses ROHS