QJ8012LH4TP
MFR.Part #
QJ8012LH4TP
JLCPCB Part #
C3614135
Package
TO-220AB-L
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 TRIAC 1.3V 12A 35mA 40mA 800V TO-220AB-L Thyristors (SCR)/Modules ROHS