0219.050MXAEP
MFR.Part #
0219.050MXAEP
JLCPCB Part #
C3165944
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 150A 250V 50mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS