044002.5WRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
044002.5WRA
JLCPCB Part #
C3163324
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 2.5A 32V 32V 50A 1206 Disposable fuses ROHS