QJ4006DH2RP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
QJ4006DH2RP
JLCPCB Part #
C3614381
Package
TO-252(DPAK)
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 TRIAC 1.3V 10mA 25mA 400V 6A TO-252(DPAK) Thyristors (SCR)/Modules ROHS