Q8008DH4TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
Q8008DH4TP
JLCPCB Part #
C17551562
Package
TO-252
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 35mA 35mA 800V 8A TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS