Q6012RH1LEDTP
MFR.Part #
Q6012RH1LEDTP
JLCPCB Part #
C17228747
Package
TO-263AB
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 12A 600V 8mA TO-263AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS