20KPA72A-B
MFR.Part #
20KPA72A-B
JLCPCB Part #
C1667668
Description
-55℃~+175℃ 116V 174.1A@10/1000us 20kW@10/1000us 2uA 72V 88.44V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS