Q4008VH3TP
MFR.Part #
Q4008VH3TP
JLCPCB Part #
C17573266
Package
TO-251
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 10mA 15mA 400V 8A TO-251 Thyristors (SCR)/Modules ROHS