TMOV14RP460EL2T7
MFR.Part #
TMOV14RP460EL2T7
JLCPCB Part #
C1883478
Package
Plugin
Description
1.24kV 180J 220pF@1MHz 460V 610V 6kA 750V 插件 Varistors ROHS