P5103ACL60
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P5103ACL60
JLCPCB Part #
C1540481
Package
TO-220
Description
150mA 2.2A 40pF、60pF 440V 45A 5uA 8V TO-220 Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS