P1553ACL60
MFR.Part #
P1553ACL60
JLCPCB Part #
C1540401
Package
TO-220
Description
100A 130V 150mA 180V 5uA 60pF、95pF 8V TO-220 Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS