LVR012S-1
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LVR012S-1
JLCPCB Part #
C1562284
Package
Plugin
Description
120mA 12Ω 15s 1W 20A 265V 300mA 3Ω 插件 Resettable Fuses ROHS