72R160XMR
MFR.Part #
72R160XMR
JLCPCB Part #
C3761416
Description
-40℃~+85℃、-40℃~+85℃ 1.6A、1.6A 11.4s 3.2A、3.2A 40A、40A 72V、72V 90mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS