LJ6008D8RP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LJ6008D8RP
JLCPCB Part #
C17587480
Package
TO-252
Description
-40℃~+150℃ 1.3V 20mA 25mA 600V 8A TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS