0494.250NR
MFR.Part #
0494.250NR
JLCPCB Part #
C151145
Package
0603
Description
-55℃~+90℃ 0.003 0.8mm 1.6mm 250mA 32V 32V 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS