L4004D8RP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
L4004D8RP
JLCPCB Part #
C17359713
Package
TO-252
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 15mA 400V 4A TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS