TPSMD13CA
MFR.Part #
TPSMD13CA
JLCPCB Part #
C1977504
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
139.5A 13V 14.4V 21.5V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS