IXFK50N50
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
IXFK50N50
JLCPCB Part #
C6069231
Package
TO-264AA
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.28uC@10V 100mΩ@10V 2.5V 460pF@25V 500V 50A 600W 9.4nF@25V TO-264AA MOSFETs ROHS