V10P440AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10P440AUTO
JLCPCB Part #
C1529786
Package
Plugin
Description
1.18kV 130pF@1MHz 3.5kA 440V 585V 715V 95J 插件 Varistors ROHS