IXFB300N10P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
IXFB300N10P
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5kW 100V 2.5V 23nF@25V 279nC@10V 300A 417pF@25V 5.5mΩ@10V - MOSFETs ROHS