FEMTOSMDC010F/15-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
FEMTOSMDC010F/15-2
JLCPCB Part #
C2154044
Package
0603
Description
100mA 100ms 14Ω 15V 2Ω 300mA 500mW 0603 Resettable Fuses ROHS