DSI30-16A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
DSI30-16A
JLCPCB Part #
C7466749
Package
TO-220-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.25V 1.6kV 300A 30A 40uA TO-220-2 Diodes - General Purpose ROHS