DSB10I45PM
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
DSB10I45PM
JLCPCB Part #
C6539607
Package
TO-220FP
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10A 260A 3.5mA@45V 45V 560mV@10A TO-220FP Schottky Diodes ROHS