AQ36CANA-02HTG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AQ36CANA-02HTG
JLCPCB Part #
C20349319
Package
SOT-23-3
Description
100nA 23pF 36V 40V 500W@8/20us 67V 8A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS