AK3-015C-12
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK3-015C-12
JLCPCB Part #
C1667663
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uA 12000pF 15V 19V 28V 3kA@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS