AK3-066C-12
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK3-066C-12
JLCPCB Part #
C1667807
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uA 120V 3kA@8/20us 66V 6nF 80V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS