AK20-076C-Y
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK20-076C-Y
JLCPCB Part #
C3700862
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12000pF 160V 20kA@8/20us 5uA 76V 85V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS