8.0SMDJ78CA-T7
MFR.Part #
8.0SMDJ78CA-T7
JLCPCB Part #
C1983752
Description
-65℃~+150℃ 126V 63.5A 78V 86.7V 8kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS