8.0SMDJ70CA-T7
MFR.Part #
8.0SMDJ70CA-T7
JLCPCB Part #
C3705619
Description
-65℃~+150℃ 113V 5uA 70V 71A 77.8V 8kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS