5.0SMDJ33CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ33CA-T7
JLCPCB Part #
C1973022
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 33V 40.6V 5kW@10/1000us 5uA 68.9V 704.3A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS