V320LA10CPX2855
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V320LA10CPX2855
JLCPCB Part #
C1528990
Package
Plugin
Description
20pF@1MHz 3.5kA 320V 510V 80J 850V 插件 Varistors ROHS