8.0SMDJ13A
MFR.Part #
8.0SMDJ13A
JLCPCB Part #
C3707861
Description
-65℃~+150℃ 13V 14.4V 21.5V 372.1A 500uA 8kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS