0464.500DR
MFR.Part #
0464.500DR
JLCPCB Part #
C3160579
Package
SMD,12.1x4.5mm
Description
-55℃~+125℃ 0.22 100A 12.1mm 250V 250V 4.5mm 4.5mm 500mA Surface Mount Fuse SMD,12.1x4.5mm Disposable fuses ROHS