72R025XU
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
72R025XU
JLCPCB Part #
C3761293
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.25Ω 2.5s 250mA 3Ω 40A 500mA 72V 插件 Resettable Fuses ROHS