5KP45CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP45CA-HRA
JLCPCB Part #
C3698548
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 2uA 45V 50V 5kW 70.2A 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS