2920L125PR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
2920L125PR
JLCPCB Part #
C192524
Description
-40℃~+85℃ 1.25A 1.5W 15V 1mm 250mΩ 2s 40A 5.44mm 7.98mm 70mΩ 8A 2920 Resettable Fuses ROHS