0209.250DRT1P
MFR.Part #
0209.250DRT1P
JLCPCB Part #
C3162269
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100A 250mA 350V Glass Tube Fuse Plugin Disposable fuses ROHS