2205.750HXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
2205.750HXP
JLCPCB Part #
C3167181
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 750mA Glass Tube Fuse 插件 Disposable fuses ROHS