1.5KE13CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5KE13CA-B
JLCPCB Part #
C3718137
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 11.1V 12.4V 18.2V 1uA 83.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS